Bemiddeling verhuur camper

Ieder jaar trekt u met uw camper eropuit en is het genieten geblazen. Dat zijn echter slechts een paar weken; het overgrote deel staat uw camper stil. Dat is zonde! Waarom? Omdat u geld aan uw camper kunt verdienen. Daarvoor hoeft u niets te doen als u kiest voor onze verhuurbemiddeling.

Wat houdt bemiddeling bij het verhuren van uw camper in?

Het betekent simpelweg dat u een aantal weken per jaar uw camper (maximaal 4 jaar) aan ons beschikbaar stelt. In die periode kunnen kampeerliefhebbers uw camper huren zonder dat u iets hoeft te doen. Wij:

  • stellen huurcontracten op;
  • verzorgen de inventaris;
  • zijn het aanspreekpunt voor huurders vóór, tijdens en na hun reis;
  • houden uw camper altijd schoon.

Wat houdt u tegen?

Vreest u dat er iets met uw camper gebeurt? Dat kunnen we ons heel goed voorstellen. Het gaat natuurlijk om een zeer waardevolle investering, waar u bovendien goede herinneringen aan heeft. Echter, huurders staan altijd borg en voor de meeste ongevallen bent u gewoon verzekerd.

Verhuur uw camper

3 tips voor het verhuren van uw camper

Uiteraard kunt u er ook voor kiezen om uw camper zelf te verhuren. Hieronder 3 tips:

  1. Sluit een pechhulpverzekering af.
  2. Laat huurders altijd een huurcontract ondertekenen.
  3. Controleer bij terugkomst of alles schoon en onbeschadigd is.

→ Heeft u vragen? Schroom dan niet om contact op te nemen, want wij helpen u graag.